Každá doba má své legendy, každý máme svou legendu.

Přijďte se s nimi potkat!

Motoristická slavnost Legendy se letos uskuteční již po jedenácté a můžete ji navštívit na pražském výstavišti o prvním červnovém víkendu. Tedy 1. a 2. června 2024. Výstava je určena všem nadšencům klasických aut, moderních supersportů, zásadních novinek, ohromujících závodních strojů i obdivovatelům slavných osobností s fascinujícím životním příběhem. Už tradičně se setkáme v příjemném parku výstaviště v pražských Holešovicích.

Hlavním tématem letošní motoristické slavnosti Legendy je “Anglická noblesa”, tedy anglická auta. I letos se na Legendách ukáže více než tisícovka jedinečných exponátů. Na své si tak přijdou milovníci historických aut i nových aut.

Uvidíme zde také unikátní stroje od znovuzrozené české značky Praga. Vystaven bude exkluzivní supersport Praga a jedinečný motocykl Praga ZS 800.

Kromě zajímavých vozů se už tradičně představí i české osobnosti. Fanoušci se mohou těšit na Petra Piláta, Erika Caise, Martina Macíka, Tomáše Ouředníčka, Báru Holickou a Lucii Engovou, Richarda Chlada, Ondřeje Klymčiwa, Filipa Turka, Míru Hejdu, Mílu Janáčka, Jana Černého, Ondřeje Hrubeše, Honzu Červenku, Martina Machalu nebo hlavního organizátora Lubora Kose.

Motoristická slavnost LEGENDY 2024 se bude konat ve dnech 1. a 2. června na Výstavišti Praha – Holešovice. V sobotu od 9 do 20 hodin, v neděli od 9 do 17 hodin. Oficiální cena základní vstupenky je 650 Kč. Zvýhodněná vstupenka pro studenty 15+, seniory 65+ a doprovod ZTP/P stojí 350 Kč. Děti ve věku 6 až 15 let zaplatí 100 Kč a děti ve věku do 6 let mají vstup zdarma.

.

A než letošní výstava začne, můžete si zatím přečíst co jsme psali o proběhlých Legendách:

Každá doba má své legendy / 2023

Dakaristé na Legendách / 2023

Premiéra dakarské Toyoty / 2023

Italská vášeň v Praze / 2022

Ultimate Dakar na Legendách 2022 / 2022

Škodovkou z Dakaru až na Legendy / 2022

Související obrázky: