V sobotu 11. července 2020 se v Sedlčanské kotlině uskutečnil další závod v rallycrossu. Po závodě v Sosnové byl to druhý letošní závod v rallycrosu. Tentokrát mu ale moc nepřálo počasí a trať již od rána byla velmi blátivá s několika velkými kalužemi. Stav tratě byl také důvodem nejenom mnoha zajímavých i poměrně nebezpečných okamžiků, ale i několika kolizí. Naštěstí bez zranění.

Mladý a nadějný závodník Martin Knápek, který zvítězil v kategorii N 1400 s vozem Volksagen Polo, ještě před finálovými jízdami o trati řekl: „Na bahně jezdím rád, ale tohle už je extrém!“

I debutující závodnice s vozem Citroen C2 v kategorii N 1600 Štěpánka Mottlová si svůj první závod představovala trochu jinak: „Takhle prostě neměly vypadat moje první závody! Měla jsem si to užít!“ Ale vzápětí dodala: „Jedu domů šťastná a už se těším na další závody!“

Odpoledne pršet přestalo a některé úseky tratě rychle prosychaly, proto se jelo rychleji.