Uchováváme Vaše vzpomínky aneb Vaše úspěchy na našich fotografiích – chcete je?

Informace pro získání fotografií ke komerčním účelům bez vodotisku jen s podpisem nebo i bez podpisu.

Vzhledem k tomu, že nás oslovila řada jezdců a týmů s dotazem, jestli lze získat naše fotografie bez vodotisku, rozhodli jsme se uvézt následující informace:

Fotografie ve formátu JPG v základním rozlišení 1920 x 1080 px pro Vás umístíme v galerii na webu foto-moto.zonerama.com. Budete-li potřebovat jiné rozlišení, budeme rádi, když nám napíšete, protože většinu fotografií máme k dispozici v rozlišení mnohem vyšším.

Fotografie budou pro Vás připraveny v galerii s alby z jednotlivých závodů, ze kterých si můžete fotografie stahovat podle vlastní potřeby. Heslo pro přístup do alb Vám zašleme e-mailem.

V případě zájmu můžeme fotografie umístit i přímo na váš web či Facebookový nebo Instagramový profil. Pokud dodáte základní informace můžeme fotografie doprovodit i článkem či tiskovou zprávou nebo s Vámi připravíme rozhovor. Můžeme pro Vás také připravit kalendáře i propagační materiály pro sponzory.

Pokud nás s požadavkem na fotografie oslovíte ještě před závodem, pořídíme pro Vás více fotografií, takže budete mít i větší výběr.

Podrobnější informace na e-mailu: info@foto-moto.eu.

Obchodní podmínky.

Ceník fotografií.

Jaroslav a Martin Blažkovi

Související obrázky: