V sobotu 12. září 2020 se v Kolíně na Karlově náměstí uskutečnil První Mustang sraz Kolín a výstava Mustangů, členů a přátel Mustang Riders Club, který byl organizátorem celé akce. A komu by nestačily krásné automobily, mohl si prohlédnou i krásné motocykly, protože klubovou akci přijelo podpořit několik desítek Harleyářů.

Kolem poledne se začalo náměstí plnit vozy Ford Mustang a po poledni se navíc vrátily vozy ze spanilé jízdy do Kladrub a spolu zaplnily téměř celé náměstí. K vidění byly vozy moderní s velmi čerstvým rokem výroby, ale i klasické vozy z let šedesátých. Prostě viděli jsme spoustu krásných vozů!

Hlavní program však začal až ve 14 hodin. Uváděl ho moderátor Ondra Cikán z Fajn Rádia. Kolínské náměstí zaplnily tóny rock’n’rollu v podání kapely GEORGE AND BOOGIE ALL STARS, která hrála ze stylového US Show trucku FREIGHTLINER.

Celá akce se nesla v duchu podpory a osvěty neziskové organizace MDA Ride – Parent Project, což je spolek na podporu dětí se svalovou dystrofií. Během akce probíhala i dobrovolná charitativní sbírka pro tuto organizaci.

Akci přálo počasí a přišlo se na ni podívat mnoho zájemců místních a přespolních.

PS: víte, že některé motory z vozů Ford Mustang pracují ve vozech jedoucích v Rally Dakar?

Související obrázky: