Poslední říjnový víkend, tedy 29. a 30. října 2022, se jel již dvanáctý ročník sportovní akce pro legendy motoristického sportu a všechny příznivce historických závodních a sportovních aut  Rally Berounka Revival. Rallye se jezdí tak, že všichni účastníci podle itineráře avšak za dodržování dopravních předpisů dojedou do míst, kde se na uzavřených tratích utkají v rychlostních zkouškách.

Posádky odstartovaly v sobotu ráno z areálu radotínského učiliště. Jako první na trať vyrazil Ford Sierra Cosworth s posádkou Pavel Šofr a Eva Trantová a po nich v minutových startovních intervalech vyrazilo zbývajících 125 posádek. Kromě českých závodníků se závodu zúčastnilo i mnoho zahraničních posádek například z Rakouska, Polska, Holandska, Německa či Litvy.

Itinerář nejprve jezdce zavedl do Lašovic a přes trať na letišti v Bechyni na motokárovou trať Autoklubu Písek – Hradiště. Na každou z těchto tratí se v sobotu jezdci ještě jednou vrátili, aby den zakončili ve Staré Živohošti, kde všichni přenocovali.