První závod autokrosového seriálu Radeč Cup – O pohár města Úpice se blíží, a tak v sobotu 25. února 2023 se opět ve velkém sále vrchlabského kulturního domu Střelnice sešli jezdci a jejich týmy s organizátory závodů k vyhlášení výsledků loňského ročníku tohoto závodního seriálu.

Všechny přítomné nejprve přivítal předseda radečského autoklubu Ladislav Saidl spolu s moderátorem Petrem Krejcarem. Láďa poděkoval všem členům AK Radeč i všem dalším, kteří pomáhali s organizací závodů. Organizátoři závodů nejsou na závodech zas až tolik vidět, ale bez nich by se nemohl žádný závod uskutečnit.

Po něm Jiří Mareš seznámil přítomné, z čeho všeho se skládá platba startovného a následně Jan Pavlík z technické komise informoval o změnách v pravidlech a technických předpisech.

Potom již na podium postupně vystupovali jezdci jednotlivých divizí, aby si převzali ceny a odměny za umístění. Jako čestný host přijela s jejich rozdáváním pomoci mistryně zóny střední Evropy, mistryně Slovenska, Maďarska a Itálie 2022 v divizi Junior Buggy, která také jezdívala Radeč Cup – O pohár města Úpice, Lea Horniaková.

Na závěr již nezbývá, než všem popřát úspěšnou sezónu 2023!

Oficiální výsledky Radeč Cup – O pohár města Úpice 2022.

Děkujeme Josefu Raušerovi za fotografie z předávání cen fotografům.