S auty na závody cross-country jsi jela již několikrát. V kamionu to bylo s Martinem Šoltysem v Tatře, Martinem Macíkem ve Frantovi a na Posledním tréninku s Karlem před Dakarem 2020 opět s Martinem Macíkem, ale tentokrát v novém Karlovi. A opět jsi seděla ve střední sedačce, která patří navigátorovi Františkovi Tomáškovi.

Jak jsi se vůbec do Macíkova auta dostala?

Prostě se na mě opět usmálo štěstí. Martin na Posledním tréninku vyhlásil soutěž pro přítomné fanoušky. Bylo potřeba posbírat 11 podpisových kartiček členů týmu BigShock Racing. Z počátku jsem trochu váhala, ale nakonec jsem si řekla, že do toho jdu, jízda v Karlovi za to přece stála! A povedlo se, nakonec jsem s kartičkami doběhla jako druhá, a pak se už těšila až pojedu.

Ty kartičky se jim opravdu povedly. A jak se ti členové týmu hledali? To je všechny znáš?

Většinu z nich jsem našla snadno, protože jako řádná fanynka znám přece celý tým. Jen jednoho jsem musela hledat déle, protože jsem ho ještě neznala 🙂 Je v týmu teprve velmi krátce.

Neschovávali se před vámi?

Neschovávali, teda až na Balyho s Martinem Zemánkem. Ti si to užívali a laškovně se občas vyhýbali, ale kartičku dali všem co je našli.

Jak jízda probíhala?

Na střídačce jsem dostala přilbu a nastoupila do Karla, vybrala jsem si sedačku navigátora, jako když jsem jela ve Frantovi. A pak už se vyrazilo na trať! Tentokrát byla blátivá. Když jízdu srovnám s Frantou, tak Karel je o něco pohodlnější, tím myslím teda šetrnější pro posádku. Přece jen se sedí až za přední nápravou, a tudíž dopad při skoku je o něco měkčí 🙂 I výhled je o trochu jiný.

Jak se ti jelo? Jak dlouho jsi jezdila?

Přesně tedy nevím, ono to hrozně rychle utíká, ale asi 10 minut. Jízda jako vždy parádní. Martin s námi v tom blátě uháněl co to šlo! Nechyběly menší skoky, drifty včetně jízdy bokem po celé asfaltové části 😀 Nádhera!

Bavilo tě to?

Bavilo a moc! Je to pokaždé skvělý zážitek a všem ho také moc doporučuji!

A jak ti bylo po jízdě? Předpokládám, že se ti ven zase moc nechtělo…

Tak to je jasný, že se mi nechtělo ven! Ale věřím, že se zase někdy příště svezu znovu. Už nyní se těším!

Děkuji za rozhovor, a jsem zvědav s kým, respektive s čím, pojedeš příště.

Související obrázky: